Svátky v zemích; Čechy, Morava, Slezsko, Slovensko

Tipy pro otevření souboru MTP | Přípona souboru MTP

Tipy pro otevření souboru MTP

Nelze otevřít soubor MTP? Nejsi jediný. Tisíce uživatelů každý den čelí podobným problémům. Níže naleznete tipy, jak otevřít soubory MTP, stejně jako seznam programů podporujících soubory MTP.

MTP přípona souboru

Název souboruMadTracker 2 Pattern
Kategorie souboruAudio Files

Soubor MTP je podporován v operačních systémech 1. V závislosti na vašem operačním systému možná budete potřebovat jiný software pro zpracování souborů MTP. Níže je uveden souhrn počtu programů, které podporují a otevírají soubor MTP na každé platformě systému.

Operační systémy
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Co je soubor MTP?

Soubor MTP byl zařazen do kategorie Audio Files. Audio Files se skládá z 771 podobných souborů. MadTracker 2 Pattern se nejčastěji nachází na 1 operačních systémech. Tyto systémy se skládají z Windows, i když je příležitostně k dispozici v jiném systému, bude nefunkční. Hlavní program, který podporuje tento formát, je MadTracker. Toto bylo vytvořeno Yannick Delwiche. Existuje také 1 alternativních programů pro zpracování souboru MTP. Můžete použít Minitab v případě, že nelze použít MadTracker.

Jak otevřít soubor MTP?

Nejběžnějším problémem při používání MadTracker 2 Pattern je, že konkrétní MTP není spojen s programem. Když tedy otevřete MTP, spustí se průvodce výběrem programu nebo jiný program. Jak vyřešit takový problém?

První věcí, kterou byste měli udělat, je pouze „dvojklik“ na ikonu souboru MTP, kterou chcete otevřít. Pokud má operační systém příslušnou aplikaci, která jej podporuje, a existuje také asociace mezi souborem a programem, měl by být soubor otevřen.

Krok 1. Nainstalovat MadTracker

Často přehlíženým problémem je zajistit, aby bylo v počítači nainstalováno MadTracker. Nejjednodušší metodou je použít systémový vyhledávač zadáním názvu programu MadTracker. Pokud tento program nemáme, vyplatí se jej nainstalovat, protože vám pomůže automaticky asociovat soubor MTP s MadTracker. Dále v tomto článku najdete seznam programů, které mohou otevřít soubory MTP.

Programy k otevření souboru MTP

Nezapomeňte stahovat programy podporující MTP soubory pouze z ověřených a bezpečných zdrojů. Doporučujeme používat webové stránky vývojářů softwaru.

Krok 2. Vytvořte přidružení MadTracker se soubory MTP

Pokud se i přes nainstalovanou aplikaci soubor MTP nespustí v aplikaci MadTracker, musíte vytvořit přidružení souboru. Přidružení lze vytvořit pomocí rozevíracího seznamu dostupného kliknutím pravým tlačítkem na soubor a výběrem Vlastnosti. V okně se mimo jiné zobrazí typ souboru a informace, pomocí kterých se program používá k jeho spuštění. Pomocí tlačítka „Změnit“ můžeme program nastavit tak, aby zvládl tento typ. Pokud v seznamu není žádný software, jednoduše vyberte „Procházet“ a ručně vyberte adresář, kde je aplikace nainstalována. Pole „vždy použít vybraný program ...“ nastaví aplikaci MadTracker jako výchozí pro zpracování souboru MTP.

Krok 3. Aktualizujte MadTracker na nejnovější verzi

Porucha může spočívat také v programu MadTracker, je možné, že MadTracker 2 Pattern vyžaduje novější verzi programu. V takovém případě použijte web Yannick Delwiche nebo aktualizujte program z aplikace.

Krok 4. Zkontrolujte následující problémy se souborem MTP

Pokud výše uvedené kroky nepomohou, můžete předpokládat, že samotný soubor není správný. Nejběžnější problémy se soubory jsou:

Některé operační systémy neumožňují operace se soubory na určitých místech, např. V systémových adresářích nebo přímo na systémové jednotce. Tyto adresáře jsou chráněny proti zápisu a je velmi těžké tento problém vyřešit. Nejlepší je přesunout MTP do jiného adresáře.
Tipy pro otevření souboru MTP | Přípona souboru MTP

Okomentovat

0 Komentáře